Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie - 25.05.2026 r.
ZAWIADOMIENIE
Zawiadamiam, że w dniu 25 maja 2026 r. (poniedziałek) o godz. 14.30 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Wilkowie odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie.
Porządek posiedzenia:
- Otwarcie i stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
- Wyrażenie opinii dotyczącej wniesionej petycji z dnia 12 marca 2026 r. w interesie publicznym dotyczącej szczepień przeciw HPV w szkołach, w tym:
- podjęcie uchwały w sprawie opinii dotyczącej petycji wniesionej w interesie publicznym dotyczącej szczepień przeciw HPV w szkołach.
- Zamknięcie posiedzenia.
Zapraszam do wzięcia udziału.
Przewodniczący
Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Zbigniew Błaszczyk