Strona wykorzystuje pliki cookies do dostosowania serwisu oraz w celach statystycznych.  Czytaj więcej

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 18-02-2020
Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Zakup sprzętu muzycznego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Wilkowie do obsługi wydarzeń artystycznych na terenie Gminy Wilków

W maju 2014 roku Gmina Wilków zakupiła sprzęt muzyczny do Domu Kultury w Wilkowie w ramach zadania pod nazwą „Zakup sprzętu muzycznego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Wilkowie do obsługi wydarzeń artystycznych na terenie Gminy Wilków”. W ramach operacji zakupiono m.in. aktywny system nagłośnieniowy, mikrofony, mikser analogowy , podwójny odtwarzacz CD, belki oświetleniowe w technologii LED, ruchome głowy, sterownik DMX oraz maszynę do dymu. Zakupiony sprzęt muzyczny pozwoli na organizację bardziej prestiżowych i widowiskowych imprez kulturalnych.

Realizacja projektu pod nazwą „Zakup sprzętu muzycznego dla Gminnego Ośrodka Kultury w Wilkowie do obsługi wydarzeń artystycznych na terenie Gminy Wilków” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla małych projektów Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Koszt całkowity operacji: 25 000,00 zł

Dofinansowanie: 16 260,16 zł

 

 

lodotypy lider.jpeg

Projekt i realizacja: © 2011-2020 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności