Wspólne posiedzenie Komisji Budżetowej i Rozwoju Gospodarczego oraz Komisji ds. Oświaty i Problemów Społecznych Rady Gminy w Wilkowie - 15.06.2026 r.
ZAWIADOMIENIE
Informuję, że w dniu 15 czerwca 2026 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Wilkowie odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Budżetowej i Rozwoju Gospodarczego oraz Komisji ds. Oświaty i Problemów Społecznych Rady Gminy w Wilkowie.
Porządek posiedzenia:
- Otwarcie i stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
- Analiza audytów w obszarze bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej i BHP przeprowadzonych w szkołach.
- Analiza programów związanych z przygotowaniem do wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie wakacji.
- Finansowanie oświaty gminnej w 2025 r.
- Ocena wykonania budżetu gminy za 2025 rok.
- Sprawy różne.
- Zamknięcie posiedzenia.
Zapraszamy do udziału w posiedzeniu.
Przewodnicząca Komisji Budżetowej
i Rozwoju Gospodarczego
Magdalena Łambucka
Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty
i Problemów Społecznych
Dorota Szymczyk-Bęben