Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie - 11.06.2026 r.
ZAWIADOMIENIE
Informuję, że w dniu 11 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 8.30 w Urzędzie Gminy w Wilkowie odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie.
Porządek posiedzenia:
- Otwarcie i stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
- Przeprowadzenie postępowania wyjaśniającego i rozpatrzenie zasadności skargi z dnia 25 maja 2025 r. wniesionej na działalność Wójta Gminy Wilków, w tym:
- podjęcie uchwały w sprawie opinii dotyczącej skargi z dnia 25 maja 2026 r. wniesionej na działalność Wójta Gminy Wilków.
- Sprawy różne.
- Zamknięcie posiedzenia.
Zapraszam do udziału w posiedzeniu.
Przewodniczący Komisji Skarg,
Wniosków i Petycji
Zbigniew Błaszczyk