Wspólne posiedzenie Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetowej i Rozwoju Gospodarczego, Komisji ds. Oświaty i Problemów Społecznych oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie - 25.05.2026 r.
ZAWIADOMIENIE
Informuję, że w dniu 25 maja 2026 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Wilkowie odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rewizyjnej, Komisji Budżetowej i Rozwoju Gospodarczego, Komisji ds. Oświaty i Problemów Społecznych oraz Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy w Wilkowie.
Porządek posiedzenia:
- Otwarcie i stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
- Informacja w sprawie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Wilków za 2025 rok.
- Omówienie projektów uchwał na XXIX sesje Rady Gminy w Wilkowie.
- Sprawy różne.
- Zamknięcie posiedzenia.
Zapraszam do udziału w posiedzeniu.
Przewodnicząca Komisji Budżetowej
i Rozwoju Gospodarczego
Magdalena Łambucka
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej
Anna Brodnicka-Marel
Przewodnicząca Komisji ds. Oświaty
i Problemów Społecznych
Dorota Szymczyk-Bęben
Przewodniczący Komisji Skarg,
Wniosków i Petycji
Zbigniew Błaszczyk