Strona wykorzystuje pliki cookies do dostosowania serwisu oraz w celach statystycznych.  Czytaj więcej

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: piątek, 15-12-2017
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

KOMUNIKAT KOŃCOWY CROSS DZIECI I MŁODZIEŻY WILKÓW 2010 ,,SPORT TAK AGRESJA I NARKOTYKI NIE” WILKÓW 11 CZERWCA 2010 R.

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY 

 CROSS Dzieci i Młodzieży WILKÓW 2010
  ,,Sport Tak Agresja i Narkotyki Nie”  
 
Wilków 11.06.2010 r. 

   

ORGANIZATORZY ZAWODÓW :

 
  • UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ,,ORLIK” W BUKOWIU 
  • Lokalna Grupa Działania Dobra Widawa - Gmina Wilków
11.jpeg 

W tegorocznej imprezie udział wzięło 312 uczniów z 9 szkół województwa opolskiego i dolnośląskiego reprezentujących następujące Gminy: Olesno, Namysłów, Oleśnica, Dziadowa Kłoda i Wilków. 

Kierownik zawodów: mgr Arkadiusz Kacprzak

Sędzia główny: mgr Jacek Pietroszek
Starter: mgr Romuald Szulakowski
Komisja nagród : Dorota Birska
Kierownik mety: mgr Iwona Zielińska
Sekretariat: mgr Dorota Dymek
Spiker : mgr Piotr Majewski
Zabezpieczenie medyczne : Bronisława Mela
 
 
Nagrody wręczali:
 
Mieczysław Skuza –Prezes LGD Dobra Widawa

Aneta Fiskies – Dyrektor Biura LGD Dobra Widawa

Zygmunt Szulakowski- Wójt Gminy Wilków

Tadeusz Ziółkowski - Wójt Gminy Dziadowa Kłoda

Bronisława Mela – Członek Zarządu LGD
 
Tadeusz Młynarski – Dyrektor PSP w Bukowiu

Roman Półrolniczak – Dyrektor Gimnazjum w Wilkowie

Krystyna Sochalska- Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Idzikowicach

Kazimierz Olchowa-Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Gminy w Wilkowie

Wojciech Zając – Dyrektor Banku Spółdzielczego w Wilkowie

Wiesław Kwiecień -Inspektor ds. gospodarki komunalnej i BHP w Urzędzie Gminy w Wilkowie

Dorota Birska – Podinspektor ds. kultury i sportu w Urzędzie Gminy w Wilkowie

 

 
KATEGORIA DZIEWCZĘTA-SZKOŁY PODSTAWOWE
 14.jpeg
 
300m –dziewcząt rocznik 2002 i mł.
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Martyna Piątek
Oleśnica
2
Natalia Kapica
Idzikowice/Wilków
3
Gabrysia Franczak
Bukowie/Wilków
4
Martyna Snopek
Dziadowa Kłoda
5
Patrycja Łamacz
Dziadowa Kłoda
6
Małgorzata Zielińska
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 23 zawodniczek
 
300m-dziewczęta rocznik 2001
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Patrycja Rzepecka
Oleśnica
2
Natalia Hołda
Oleśnica
3
Aleksandra Kołodziejczyk
Bukowie/Wilków
4
Klaudia Morka
Dziadowa Kłoda
5
Ilona Giza
Idzikowice/Wilków
6
Roksana Brudkiewicz
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 15 zawodniczek
 
300m-dziewczęta rocznik 2000
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Aleksandra Osyp
Bukowie/Wilków
2
Magdalena Matusiak
Oleśnica
3
Natalia Chmielina
Dziadowa Kłoda
4
Marta Okoń
Oleśnica
5
Julia Czarnasiak
Dziadowa Kłoda
6
Natalia Kurzawa
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 12 zawodniczek
 
600m-dziewczęta rocznik 1999
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Beata Kapuśniak
Bukowie/Wilków
2
Natalia Mozgowiec
Bukowie/Wilków
3
Klaudia Kaczmarska
Idzikowice/Wilków
4
Izabela Paruch
Dziadowa Kłoda
5
Paulina Skiba
Oleśnica
6
Judyta Paluch
Dziadowa Kłoda
W biegu wzięło udział 15 zawodniczek
 
600m-dziewczęta rocznik 1998
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Sandra Mozgowiec
Bukowie/Wilków
2
Patrycja Niedziela
Bukowie/Wilków
3
Izabela Rachel
Idzikowice/Wilków
4
Aleksandra Szklarek
Oleśnica
5
Katarzyna Skwarek
Oleśnica
6
Alicja Szewczyk
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 15 zawodniczek
   
600m-dziewczęta rocznik 1997
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Aleksandra Nawrot
Idzikowice/Wilków
2
Monika Banaszak
Idzikowice/Wilków
3
Kinga Dziółko
Idzikowice/Wilków
4
Alicja Łach
Dziadowa Kłoda
5
Monika Hoffman
Oleśnica
6
Anna Lisak
Oleśnica
W biegu wzięło udział 10 zawodniczek

 

 
 
KATEGORIA CHŁOPCY – SZKOŁY PODSTAWOWE
 144.jpeg
 
300m –chłopcy rocznik 2002 i mł.
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Patryk Streczeń
Bukowie/Wilków
2
Kacper Barański
Idzikowice/Wilków
3
Dawid Krysiak
Oleśnica
4
Filip Baraniak
Dziadowa Kłoda
5
Dawid Zyg
Orły Wojciechów/Olesno
6
Dominik Raduchowski
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 20 zawodników
 
300m –chłopcy rocznik 2001
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Dawid Iżykowski
Bukowie/Wilków
2
Patryk Jakubik
Oleśnica
3
Eryk Pastuszka
Idzikowice/Wilków
4
Adrian Rak
Dziadowa Kłoda
5
Seweryn Fryt
Dziadowa Kłoda
6
Damian Jankowicz
Oleśnica
W biegu wzięło udział 18 zawodników
 
300m –chłopcy rocznik 2000
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Jan Mikuśkiewicz
Idzikowice/Wilków
2
Piotr Tatarata
Dziadowa Kłoda
3
Aleksander Gorecki
Idzikowice/Wilków
4
Filip Walczybak
Dziadowa Kłoda
5
Dominik Jezierny
Dziadowa Kłoda
6
Jarosław Sudoł
Idzikowice/Wilków
 
W biegu wzięło udział 19 zawodników
 
  
600m –chłopcy rocznik 1999
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Kacper Gulbiński
Bukowie/Wilków
2
Tomasz Suchart
Bukowie/Wilków
3
Dominik Wypart
Bukowie/Wilków
4
Sebastian Tocha
Oleśnica
5
Kamil Świderski
Dziadowa Kłoda
6
Adrian Otoliński
SP 5 Namysłów
W biegu wzięło udział 18 zawodników
 
600m –chłopcy rocznik 1998
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Bartosz Komorowski
Idzikowice/Wilków
2
Bartosz Lucer
Oleśnica
3
Patryk Sokołowski
Idzikowice/Wilków
4
Kamil Olech
Dziadowa Kłoda
5
Mateusz Nawrot
Idzikowice/Wilków
6
Kacper Kurzawa
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 16 zawodników
 
600m –chłopcy rocznik 1997
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Paweł Lis
Oleśnica
2
Daniel Mozgowiec
Bukowie/Wilków
3
Grzegorz Solecki
Idzikowice/Wilków
4
Paweł Snopek
Dziadowa Kłoda
5
Rafał Mazur
Dziadowa Kłoda
6
Mateusz Sieczka
Idzikowice/Wilków
W biegu wzięło udział 18 zawodników

 

Klasyfikacja końcowa - SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
 12.jpeg
 
MIEJSCE
Szkoła/Gmina
Punkty
1
Bukowie/Wilków
6
2
Oleśnica
9
3
Idzikowice/Wilków
9
4
Miłowice/Dziadowa Kłoda
21
5
Orły Wojciechów/Olesno
75
6
SP 5 Namysłów
76
 
 
 
WYNIK    GIMNAZJUM - chłopcy
 
600m –chłopcy rocznik 1996
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Dariusz Hoffman
Oleśnica
2
Przemysław Ślęzak
Wilków
3
Dawid Winer
Wilków
4
Patryk Pisula
Wilków
5
Patryk Kopec
Oleśnica
6
Kamil Franczak
Wilków
W biegu wzięło udział 28 zawodników
 
600m –chłopcy rocznik 1995
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Dawid Kowalski
Oleśnica
2
Damian Partyka
Oleśnica
3
Krystian Konefał
Wilków
4
Sylwester Helicki
Wilków
5
Bartłomiej Caban
Dziadowa Kłoda
6
Mateusz Krzemiński
Dziadowa Kłoda
W biegu wzięło udział 21 zawodników
 
600m –chłopcy rocznik 1994
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Marek Bednarek
Dziadowa Kłoda
2
Maksymilian Górecki
Wilków
3
Marek Pukas
Wilków
4
Łukasz Reda
Oleśnica
5
Paweł Mikołajczyk
Wilków
6
Paweł Frączak
Dziadowa Kłoda
W biegu wzięło udział 22 zawodników
 
Wyniki dziewczęta - Gimnazjum
 
600m –dziewczęta rocznik 1996
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Kinga Sokołowska
Wilków
2
Dominika Łusiak
Oleśnica
3
Aleksandra Napierała
Oleśnica
4
Natalia Habrych
Wilków
5
Daria Smolnik
Dziadowa Kłoda
6
Marta Bałwas
Dziadowa Kłoda
W biegu wzięło udział 11 zawodniczek
 
600m –dziewczęta rocznik 1995
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Katarzyna Suchart
Wilków
1
Iza Gabryl
Wilków
2
Paulina Wiśniewska
Dziadowa Kłoda
3
Dominika Lisak
Oleśnica
4
Marzena Griglik
Oleśnica
5
Milena Szymanek
Dziadowa Kłoda
6
Małgorzata Łachwa
Wilków
W biegu wzięło udział 14 zawodniczek
 
600m –dziewczęta rocznik 1994
Miejsce
Imię i Nazwisko
Szkoła/Gmina
1
Magdalena Malec
Oleśnica
2
Dorota Franczak
Wilków
3
Natalia Polewka
Dziadowa Kłoda
4
Justyna Połec
Oleśnica
5
Julia Komorowska
Wilków
6
Emilia Krysztofiak
Wilków
W biegu wzięło udział 17 zawodniczek

 

Klasyfikacja końcowa - SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

 
 
 
MIEJSCE
Szkoła/Gmina
Punkty
1
PG WILKÓW
9
2
OLEŚNICA
10
3
DZIADOWA KŁODA
21
 
 
  

 

Komunikat opracował: Arkadiusz Kacprzak

 zdjęcia z imprezy w galerii

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms