Strona wykorzystuje pliki cookies do dostosowania serwisu oraz w celach statystycznych.  Czytaj więcej

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 19-09-2017
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

Najlepsi Sportowcy w Gminie Wilków w roku szkolnym 2004/2005

Najlepsi Sportowcy w Gminie Wilków w roku szkolnym 2004/2005 i ich wynik w zawodach rangi wojewódzkiej oraz drużynowe szkół.

Joanna Szewczyk  - PSP Idzikowice
I m - w finale Ind. Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych w Lasocicach na dystansie 1000 m
I m - w XIV Wiosennym Crossie w Komornie w biegu na 1000 m
I m - w półfinałach Woj. Igrzyskach LZS w La w sztafecie 4x100m w Namysłowie
I m - w półfinałach Woj. Igrzyskach LZS w La w biegu na 600 m  w Namysłowie
II m - w Woj. Igrzyskach LZS w lekkiej atletyce w sztafecie 4x100 m w Prószkowie
II m - w Woj. Igrzyskach LZS w lekkiej atletyce w biegu na 600 m w Prószkowie
II m - w XII Jesiennym Crossie w Komornie w biegu na 1000 m
III m - w Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w LA w Namysłowie w biegu na 300 m

Sukcesy drużynowe PSP w Idzikowicach
III m - XII Jesienny Cross w Komornie
I m - XIV Wiosenny Cross w Komornie
II m - w Punktacji Szkół w LA na Woj. Igrzyskach LZS w Prószkowie
II m - w Powiatowym Turnieju halowej mini piłki nożnej chłopców w Namysłowie


Radosław Miecznik - PSP Bukowie
I m - w półfinałach Woj. Igrzyskach LZS w La w sztafecie szwedzkiej w Namysłowie
I m - w biegu na 600 m w półfinałach Woj. Igrzyskach LZS w La w Namysłowie
I m - w Woj. Igrzyskach LZS w lekkiej Atletyce w Prószkowie w biegu na 600 m
II m - w Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 4-boju La w  Szymiszowie - drużynowo
II m - w Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w 4-boju La w  Szymiszowie - indywidualnie
III m - w XIV Wiosennym Crossie w Komornie w biegu na 1000 m
IV m - w Woj. Igrzyskach LZS w lekkiej Atletyce w Prószkowie w sztafecie szwedzkiej chłopców
IV m - w XII Jesiennym Crossie w Komornie w biegu na 1000 m
XII m - w finale Ind. Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych w Lasocicach

Sukcesy drużynowe PSP w Bukowiu
I m - XII Jesienny Cross w Komornie
II m - XIV Wiosenny Cross w Komornie
II m - UKS Orlik w XIV Wiosennym Crosie w Komornie
I m - Woj. Igrzyska w 4- bój dziewcząt w Krapkowicach
II m - Woj. Igrzyska w 4-boju chłopców w Szymiszowie
III m - UKS Orlik w XII Jesiennym Crosie w Komornie
IV m - w Punktacji Szkół w LA na Woj. Igrzyskach LZS w Prószkowie
III m - w Powiatowym Turnieju mini piłki nożnej chłopców w Pokoju


Sebastian Kołodziejczyk - PG Wilków

II m - w półfinałach Woj. Igrzyskach LZS w La w biegu na 1000m Szkół Gimnazjalnych w Namysłowie
IV m - w Wiosennym Crosie w Komornie w biegu na 2000 m
V m - w Woj. Ind Mistrzostwach w LA Gimnazjalnych w biegu na 1000 m w Namysłowie
V m - w XII Jesiennym Crossie w Komornie w biegu na 2000 m
V m - w Woj. Igrzyskach LZS w lekkiej atletyce w biegu na 1000 m w Prószkowie
XVII m - w finale Ind. Woj. Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w biegach przełaj. w Lasocicach na dystansie 2000 m

Sukcesy drużynowe PG w Wilkowie
V m - XII Jesienny Cross w Komornie
V m - XIV Wiosenny Cross w Komornie 

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms