Strona wykorzystuje pliki cookies do dostosowania serwisu oraz w celach statystycznych.  Czytaj więcej

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: sobota, 24-06-2017
Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

II CROSS Wilków 2005

W dniu 5 czerwca br. zorganizowano imprezę sportową pn. „II Cross Wilków – Uczczenie pamięci Jana Pawła II’’ dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Wilków. Celem imprezy było upowszechnianie kultury fizycznej poprzez aktywny udział dzieci i młodzieży szkolnej w biegach przełajowych, popularyzacja biegów przełajowych w środowisku wiejskim, uczczenie Dnia Dziecka. Organizatorami II CROSS-u byli: Wójt Gminy Wilków, Dom Kultury w Wilkowie, Gminne Zrzeszenie LZS, Gminny Koordynator Sportu, placówki oświatowe z terenu Gminy Wilków. W zawodach wzięło udział 250 zawodników.

Wyniki w poszczególnych kategoriach kształtują się następująco:

Cross Wilków 2005 1Przedszkole - dziewczęta (rocznik 1998 i młodsi)

I m. Góra Wiktoria (Dębnik)
II m. Niedziela Patrycja (Bukowie)
III m. Skubis Anna (Idzikowice)

Przedszkole – chłopcy (rocznik 1998 i młodsi)
I m. Komorowski Bartłomiej (Pagów)
II m. Sygulski Kacper(Dębnik)
III m. Huk Paweł (Bukowie)

I Klasa – dziewczęta (rocznik 1997)
I m. Mętel Sandra (Wilków)
II m. Pyrzyk Agnieszka (Wilków)
III m. Konefał Dominika (Wilków)

I Klasa – chłopcy (rocznik 1997)
I m. Pukas Paweł (Wilków)
II m. Solecki Grzegorz (Wików)Cross Wilków 2005 2
III m. Sieczka Mateusz (Wilków)

II Klasa – dziewczęta (rocznik 1996)
I m. Sokołowska Kinga (Idzikowice)
II m. Tomaszewska Klaudia (Krzyków)
III m. Bednarz Paulina (Bukowie)

II Klasa – chłopcy (rocznik 1996)
I m. Sobolewski Mateusz (Idzikowice)
II m. Franczak Kamil (Bukowie)
III m. Pisula Paulina (Krzyków)

III Klasa – dziewczęta (rocznik 1995)
I m. Suchart Katarzyna (Bukowie)
II m. Brzostowska Aleksandra (Idzikowice)
III m. Gabryl Izabela (Wilków)

III Klasa – chłopcy (rocznik 1995)Cross Wilków 2005 3
I m. Nikodem Maciej (Pszeniczna)
II m. Tomaszewski Wojciech (Woskowice Małe)
III m. Palica Damian (Wilków)

IV Klasa – dziewczęta (rocznik 1994)
I m. Ślęzak Jessika (Pszeniczna)
II m. Gulbińska Olga (Wojciechów)
III m. Komorowska Julia (Pągów)

IV Klasa – chłopcy (rocznik 1994)
I m. Bednarz Patryk (Bukowie)
II m. Trybulski Tomasz (Dębnik)
III m. Bedka Mateusz (Idzikowice)

V Klasa – dziewczęta (rocznik 1993)
I m. Szewczyk Joanna (Krzyków)
II m. Miecznik Aleksandra (Bukowie)
III m. Mazur Marta (Bukowie)Cross Wilków 2005 4

V Klasa – chłopcy (rocznik 1993)
I m. Zimny Dawid (Bukowie)
II m. Korzeniowski Kornel (Wilków)
III m. Maniak Janusz (Lubska)

VI Klasa – dziewczęta (rocznik 1992)
I m. Pniewska Agnieszka (Pągów)
II m. Foluszczyk Aurela (Pągów)
III m. Bartosiak Joanna (Idzikowice)

VI Klasa – chłopcy (rocznik 1992)
I m. Miecznik Radosław (Bukowie)
II m. Nesterowicz Kamil (Bukowie)
III m. Tomaszewski Przemysław (Krzyków)

Gimnazjum – dziewczęta
I m. Sikora Agnieszka (Bukowie)
II m. Mela Justyna (Pągów)
III m. Karsznia Julita (Jakubowice) i Szewczyk Magdalena (Krzyków)

Gimnazjum – chłopcyCross Wilków 2005 5
I m. Kołodziejczyk Sebastian (Bukowie)
II m. Łuniewski Paweł (Pągów)
III m. Suchorski Tobiasz (Pszeniczna)

Rodzice – Kobiety
I m. Gulbińska Anna ( Wojciechów)
II m. Bednarz Aneta (Bukowie)
III m. Nikodem Monika  (Pszeniczna)

Rodzice – Mężczyźni
I m. Huk Piotr(Bukowie)
II m. Szulakowski Romuald (Wilków)
III m. Wiesław Kwiecień (Wilków)
III m. Worożański Sylwester (Pszeniczna)

Uczestnicy zawodów zostali uhonorowani medalami, pucharami oraz otrzymali drobne upominki, które wręczali: Starosta Namysłowski – Andrzej Spór, Wójt Gminy Wilków – Zygmunt Szulakowski, Sekretarz Gminy Wilków – Irena Wagner-Cichosz, Kierownik Referatu w Urzędzie Gminy w Wilkowie – Jan Kamiński, Przewodniczący Rady Gminy – Dariusz Kuśmierczyk, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy w Wilkowie – Zygmunt Pniewski, nauczyciele: ze szkoły w Bukowiu – Arkadiusz Kacprzak, ze szkoły w Idzikowicach – Maria Półrolniczak. Dyrektorzy Przedszkoli, Szkół i Gimnazjum: Irena Szajda, Krzysztof Kłębek, Roman Półrolniczak, Tadeusz Młynarski, Wicedyrektor Szkoły w Idzikowicach – Krystyna Sochalska, Samodzielny referent w Domu Kultury w Wilkowie - Dorota Birska.

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms