KALENDARIUM
Dziś jest: wtorek, 24-10-2017
Imieniny: Arety, Marty, Marcina

Turniej o Puchar Wójta Gminy Wilków

W dniu 19.03.2005r. Publicznej Szkole Podstawowej w Bukowiu odbył się IV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wilków dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego: Roman Szulakowski i Arkadiusz Kacprzak.
Turniej został rozegrany w dwóch grupach wiekowych chłopców rocznik 1992 i 1989 razem startowało około 100 zawodników.
W czasie turnieju wzięli udział reprezentacje następujących wsi gminy Wilków: Jakubowic, Wilkowa, Idzikowic, Pągowa, Pszenicznej, Wojciechowa, Młokicia, Lubskiej, Krzykowa i  Bukowia.
Turniej w grupie chłopców młodszych został rozegrany z podziałem na trzy grupy, z których najlepsze drużyny awansowały do finału.

I miejsce – Krzyków
(w składzie: Przemek Tomaszewski, Arkadiusz Perak, Jakub Hojak i Dariusz Syrowiczka)

II miejsce – Młokicie
(w składzie: P. Obuchowski, D. Cholewa, K. Kaczmarek, D. Konefał, K. Dudek, M. Gronkowski)

III miejsce – Bukowie
(w składzie: K. Migdałek, D. Zimny, K. Nesterowicz, K. Bochenek, M. Mazur, P. Bednarz).

Najlepszym zawodnikiem turnieju w grupie chłopców młodszych został Przemek Tomaszewski (Krzyków) strzelec 7 bramek i otrzymał nagrodę ufundowana przez Wójta Gminy Wilków.

.

Najlepszym zawodnikiem turniej z dorobkiem 9 bramek został Paweł Łuniewski (Pągów) i otrzymał nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Wilków - Zygmunta Szulakowskiego.
Zwycięska drużyna z Jakubowic grała w składzie: Andrzej Debert, Michał Kursznia, Mateusz Wylęga oraz Mateusz Świerczyński.

Projekt i realizacja: © 2011-2017 netkoncept.com - skycms