Strona wykorzystuje pliki cookies do dostosowania serwisu oraz w celach statystycznych.  Czytaj więcej

GMINA WILKÓW Gmina Wilków
KALENDARIUM
Dziś jest: poniedziałek, 22-10-2018
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysława

Badanie Spójności Społecznej

BadanieSpojnosciSpolecznej2015.jpeg

W dniach od 2 lutego do 20 kwietnia 2015 r. na terenie całego kraju prowadzone jest Badanie Spójności Społecznej. W związku z powyższym również do mieszkańców województwa opolskiego zawita jeden z naszych ankieterów – pracownik Urzędu Statystycznego w Opolu, w celu przeprowadzenia wywiadu.  Jeżeli tak się stanie, w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy pamiętać, że ankieterzy Urzędu posiadają legitymację i upoważnienie wydane przez Dyrektora Urzędu.

BadanieSpojnosciSpolecznej2015Leg.jpeg

Istnieje również możliwość weryfikacji tożsamości ankietera u kierownika Wydziału Badań Ankietowych Pani Jadwigi Hołdy pod numerami telefonów: 77  423 10 01 wew. 201 oraz 510 993 216.

Zapewniamy, że wszystkie odpowiedzi uzyskane w trakcie badania będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne i zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych. Zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych w trakcie badania zapewnia ustawa o statystyce publicznej (art. 10 i art. 54).

Informacje zebrane podczas wywiadów pozwolą na dokonanie wszechstronnej oceny poziomu życia Polaków. Jakość uzyskanych danych zależy zarówno od Państwa udziału w badaniu, jak również od rzetelności udzielanych odpowiedzi. Wnioski płynące z tego typu badań mają duże znaczenie dla rozwiązywania najpilniejszych problemów społecznych i służą do podejmowania decyzji,  zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym. 

 
Projekt i realizacja: © 2011-2018 netkoncept.com - skycms Polityka prywatności